nowoczesne ściany

Postaw na nietypowe wykończenie ścian

Pomysł na nietypowe wykończenie ścian w kuchni, salonie i przedpokoju

Farba, tapeta czy panele ścienne już dawno przestały być jedynymi dostępnymi rozwiązaniami w zakresie wykańczania ścian. Coraz więcej profesjonalnych projektantów sięga po nietypowe rozwiązania, które pozwalają na tworzenie wyjątkowych, nietuzinkowych wnętrz restauracji, hoteli, gabinetów czy galerii handlowych. W ślad za nimi idą także pasjonaci – amatorzy, którzy chętnie eksperymentują z różnymi powierzchniami, decydując się na nietypowe wykończenie ścian we własnym w salonie, kuchni czy przedpokoju.

Nowoczesne pomysły na ściany

Doskonałym pomysłem na oryginalne wykończenie ściany jest stworzenie na niej jednolitej, monolitycznej tafli, pozbawionej łączeń i przerw. Pójdźmy dalej… A gdyby taką nowoczesną i minimalistyczną ścianę zlać w jedną całość z podłogą, schodami czy nawet blatem? Decydując się na cementowo-żywiczne wykończenie ściany otwierasz się na zupełnie nowe, oryginalne i designerskie rozwiązania wnętrzarskie, które zdominują charakter projektowanego bądź urządzonego przez Ciebie wnętrza.

Ale ściana cementowo-żywiczna to nie tylko możliwość uzyskania minimalistycznej, gładkiej tafli, połączonej z podłogą czy schodami. Wyjątkowe właściwości materiału pozostawiają niemal nieograniczone pole do popisu każdemu, kto chce w oryginalny i niecodzienny sposób wykończyć ścianę.

Dizajnerski i praktyczny pomysł na ścianę

Ściana cementowo-żywiczna to nie tylko dizajnerski efekt stylistyczny. To również – a może przede wszystkim – wysoka użyteczność i wygoda użytkowania. Ściana wykonana w systemie cementowo-żywicznym zabezpieczona jest kilkoma warstwami, chroniącymi ją przed chłonięciem wilgoci, plam czy zabrudzeń. Właśnie dzięki tej technologii jest w pełni plamoodporna. Doskonale sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie ściany narażone są na zabrudzenia czy otarcia.

Ściany cementowo-żywiczne to nieograniczone możliwości wykończeniowe i stylistyczne. Poznaj materiał, z którego wykreujesz niebanalną i naprawdę niespotykaną ścianę i postaw na ścianę cementowo-żywiczną w Twoim projekcie i Twoim wnętrzu.