Technologia Floorsky?

Grubość techniczna materiału wynosi 3mm niezależnie od wybranej struktury proces aplikacji jest 7-warstwowy i standardowo wynosi 10 dni, a wszystko po to aby zachować odporność mechaniczną. Każdy projekt jest dla nas procesem dla którego przygotowujemy specjalnie dwie duże próbki. Pozwala to na sprawdzenie w miejscu zabudowy refleksu światła oraz optyki. Kolorystyka opiera się na katalogach RAL i NCS, ponadto może być mieszana. Oprócz koloru i 3 rodzajów struktur, optyka wykończonej powierzchni może być w formie ultra matu, matu, satyny i połysku.

1-2 dzień Przygotowanie posadzki

Standardowy proces przygotowania posadzki trwa 1-2 dni. Składa się on z szlifowania powierzchni, uzupełniania ubytków, szycia, oklejania.

3 dzień Mostek sczepny x1

Aplikacja jest zależna od rodzaju podłoża.

4-5 dzień Baza techniczna x2

Nakładanie dwóch warstw bazy. Po każdym etapie lico jest szlifowane, aby zapewnić możliwie płaską powierzchnię na kolejne warstwy.

5-7 dzień Mikrocement x2

Za pomocą szpachli rozpoczyna się etap aplikowania mikrocementu – pierwszy krok definiujący ostateczny charakter podłogi.

8-10 dzień Lakierowanie x3

Dobieramy odpowiednią optykę uwzględniającą refleks odbitego światła.

Struktury Basic

FINO

Najczęsciej wybierana struktura podłogi. Delikatna porowatość i subtelny charakter tworzy niemal jednolitą powierzchnię z przyjemnymi wybrzuszeniami.

MEDIUM

Zwiększa industrialny charakter wnętrza używając odpowiednio większej frakcji mieszanego ziarna uzyskujemy efekt medium. Stosowany na ścianach nadają surowość powierzchni na której został użyty.

RUSTIC

Najbardziej antypoślizgowa i zarazem najbardziej surowa powierzchnia używana oprócz podłóg również na ścianach. Dobry wybór kiedy mieszkają z nami nasze kochane czworonogi – powierzchnia maskuje powstałe rysy.

Struktury PREMIUM

ALUMINIUM

STARE ZŁOTO

MIEDŹ

Zobacz nasze realizacje

Zaufali nam

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Chcesz zobaczyć przykładowe posadzki
i porozmawiać o możliwościach aranżacji?
Odwiedź nas w showroomie!

ul. Pukowca 15
40-847 Katowice

Zadzwoń i umów się na spotkanie:
tel.: +48 662 123 405
tel.: +48 728 523 544

kontakt@floorsky.pl

Szukasz dodatkowych informacji, potrzebujesz porady lub nie wiesz jaki rodzaj podłogi z betonu będzie najlepszy dla Twojego wnętrza? Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację telefoniczną. W jej trakcie będziemy chcieli lepiej poznać Twoje potrzeby, aby móc zaproponować Ci rozwiązanie „szyte na Twoją miarę”.