fbpx

Technologia Floorsky?

Grubość techniczna materiału wynosi 3mm niezależnie od wybranej struktury proces aplikacji jest 7-warstwowy i standardowo wynosi 10 dni, a wszystko po to aby zachować odporność mechaniczną. Każdy projekt jest dla nas procesem dla którego przygotowujemy specjalnie dwie duże próbki. Pozwala to na sprawdzenie w miejscu zabudowy refleksu światła oraz optyki. Kolorystyka opiera się na katalogach RAL i NCS, ponadto może być mieszana. Oprócz koloru i 3 rodzajów struktur, optyka wykończonej powierzchni może być w formie ultra matu, matu, satyny i połysku.

1-2 dzień Przygotowanie posadzki

Standardowy proces przygotowania posadzki trwa 1-2 dni. Składa się on z szlifowania powierzchni, uzupełniania ubytków, szycia, oklejania.

3 dzień Mostek sczepny x1

Aplikacja jest zależna od rodzaju podłoża.

4-5 dzień Baza techniczna x2

Nakładanie dwóch warstw bazy. Po każdym etapie lico jest szlifowane, aby zapewnić możliwie płaską powierzchnię na kolejne warstwy.

5-7 dzień Mikrocement x2

Za pomocą szpachli rozpoczyna się etap aplikowania mikrocementu – pierwszy krok definiujący ostateczny charakter podłogi.

8-10 dzień Lakierowanie x3

Dobieramy odpowiednią optykę uwzględniającą refleks odbitego światła.

Struktury Basic

FINO

Najczęsciej wybierana struktura podłogi. Delikatna porowatość i subtelny charakter tworzy niemal jednolitą powierzchnię z przyjemnymi wybrzuszeniami.

MEDIUM

Zwiększa industrialny charakter wnętrza używając odpowiednio większej frakcji mieszanego ziarna uzyskujemy efekt medium. Stosowany na ścianach nadają surowość powierzchni na której został użyty.

RUSTIC

Najbardziej antypoślizgowa i zarazem najbardziej surowa powierzchnia używana oprócz podłóg również na ścianach. Dobry wybór kiedy mieszkają z nami nasze kochane czworonogi – powierzchnia maskuje powstałe rysy.

Struktury PREMIUM

ALUMINIUM

STARE ZŁOTO

MIEDŹ

Zaufali nam

Kontakt

Jeżeli szukasz informacji, potrzebujesz porady, nie jesteś pewna/y jaki rodzaj podłogi z betonu będzie najlepszy dla Twojego wnętrza – skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkadiusz Mrzyk, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą FHU Armax Mrzyk Arkadiusz, ul. Stawowa 41B, Pawłowice, NIP:6381049554 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej