fbpx

Dlaczego Floorsky?

Niepowtarzalne posadzki

Powłoki Floorsky są tworzone ręcznie, co sprawia, że są niepowtarzalne. Wieloetapowa aplikacja powłok wydobywa z użytych materiałów ich naturalne piękno.

Unikalne technologia

Floorsky to powłoki i nasza autorska technologia ich aplikacji. Nakładane są wielowarstwowo i mamy pewność, że są odporne na pękanie i najbardziej ekstremalne warunki użytkowania.

Bogactwo aranżacji

Powłoki Floorsky mogą być zastosowane w każdym wnętrzu – na podłodze, schodach, ścianie i meblach. Zyskujesz wystrój dopasowany do stylu i charakteru pomieszczenia.

Zdrowe mineralne materiały

Floorsky bazuje na naturalnych materiałach mineralnych. Nie wydzielają one szkodliwych substancji, a dzięki temu są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Pobierz nasz katalog

Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych przestrzeni o efekcie betonu.
Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek na bazie
mikrocementu w Polsce i za granicą.

Zapraszamy Cię do świata nowoczesnych wnętrz z powłokami Floorsky

Tu z prawdziwą pasją tworzymy unikalne posadzki, ściany i meble, wykorzystując technologię Floorsky – wielowarstwowych, cementowo-żywicznych powłok na bazie mikrocementu, aplikowanych ręcznie. Nasza własna technologia ich tworzenia powoduje, że są przy tym wyjątkowo trwałe i niepowtarzalne.

Nasze produkty z pewnością zainteresują Ciebie, jeśli poszukujesz własnego stylu i chcesz czuć się dobrze w swoim wyjątkowym domu. We Floorsky zaproponujemy Ci nowoczesne, mineralne materiały, z których powstają zarówno podłogi, jak też okładziny ścienne i wyjątkowe meble, pokryte żywiczno-cementową strukturą.

Zapraszamy na naszego bloga

Zaufali nam

Kontakt

Jeżeli szukasz informacji, potrzebujesz porady, nie jesteś pewna/y jaki rodzaj podłogi z betonu będzie najlepszy dla Twojego wnętrza – skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy    Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkadiusz Mrzyk, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą FHU Armax Mrzyk Arkadiusz, ul. Stawowa 41B, Pawłowice, NIP:6381049554 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej