Dlaczego Floorsky?

Niepowtarzalne posadzki

Powłoki Floorsky są tworzone ręcznie, co sprawia, że są niepowtarzalne. Wieloetapowa aplikacja powłok wydobywa z użytych materiałów ich naturalne piękno.

Unikalna technologia

Floorsky to powłoki i nasza autorska technologia ich aplikacji. Nakładane są wielowarstwowo i mamy pewność, że są odporne na pękanie i najbardziej ekstremalne warunki użytkowania.

Bogactwo aranżacji

Powłoki Floorsky mogą być zastosowane w każdym wnętrzu – na podłodze, schodach, ścianie i meblach. Zyskujesz wystrój dopasowany do stylu i charakteru pomieszczenia.

Zdrowe mineralne materiały

Floorsky bazuje na naturalnych materiałach mineralnych. Nie wydzielają one szkodliwych substancji, a dzięki temu są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Zaufali nam

Zobacz nasze realizacje

Sprawdź nasz katalog

Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych przestrzeni o efekcie betonu.
Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek na bazie mikrocementu w Polsce i za granicą.
Zajrzyj do katalogu, aby zobaczyć nasze realizacje i dowiedzieć się więcej o technologii oraz procesie.

Zapraszamy Cię do świata nowoczesnych wnętrz z powłokami Floorsky

Tu z prawdziwą pasją tworzymy unikalne posadzki, ściany i meble, wykorzystując technologię Floorsky – wielowarstwowych, cementowo-żywicznych powłok na bazie mikrocementu, aplikowanych ręcznie. Nasza własna technologia ich tworzenia powoduje, że są przy tym wyjątkowo trwałe i niepowtarzalne.

Nasze produkty z pewnością zainteresują Ciebie, jeśli poszukujesz własnego stylu i chcesz czuć się dobrze w swoim wyjątkowym domu. We Floorsky zaproponujemy Ci nowoczesne, mineralne materiały, z których powstają zarówno podłogi, jak też okładziny ścienne i wyjątkowe meble, pokryte żywiczno-cementową strukturą.

Strefa rzetelnej wiedzy

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Chcesz zobaczyć przykładowe posadzki
i porozmawiać o możliwościach aranżacji?
Odwiedź nas w showroomie!

ul. Pukowca 15
40-847 Katowice

Zadzwoń i umów się na spotkanie:
tel.: +48 662 123 405
tel.: +48 728 523 544

kontakt@floorsky.pl

Szukasz dodatkowych informacji, potrzebujesz porady lub nie wiesz jaki rodzaj podłogi z betonu będzie najlepszy dla Twojego wnętrza? Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację telefoniczną. W jej trakcie będziemy chcieli lepiej poznać Twoje potrzeby, aby móc zaproponować Ci rozwiązanie „szyte na Twoją miarę”.