fbpx

Pomieszczenia mokre

Wystrój wnętrz – oprócz podłóg i ścian – tworzą meble, które wpisują się w styl wnętrza. Mimo, że rynek meblarski oferuje niezliczoną możliwość aranżacji pomieszczeń, często jest tak, że nie znajdujemy takich mebli, jakie chcielibyśmy mieć w swoim wymarzonym domu. W takiej sytuacji odpowiedzią są meble na indywidualne zamówienie, a dzięki powłokom Floorsky możemy nadać im unikatowości w stylu projektowanych wnętrz. 

Idealna kompozycja ścian, podłóg i... mebli!

Specjalistyczna obróbka gotowych blatów i innych powierzchni mebli pozwala na aplikację cementowo-żywicznych powłok, które w połączeniu z posadzką czy ścianami w pomieszczeniach tworzą idealną kompozycję.

Trwałe, bezpieczne i odporne

Floorsky sprawdzają się na kuchennych blatach, które zyskują niepowtarzalny design, a jednoczeście są trwałe i bezpieczne. Powłoki są odporne na wodę, gorące i zimne temperatury. Są plamoodporne i niegroźne im są nawet najbardziej barwiące produkty, jakie często stosujemy przy przyrządzaniu ulubionych potraw! 

Codzienne użytkowanie tak zaaranżowanej przestrzeni staje się czystą przyjemnością. Zastosowane polimery pozwalają na łatwe utrzymanie ich w czystości, a naturalne komponenty Floorsky są bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Zobacz nasze realizacje

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania