Schody z betonu

Powłoki Floorsky to idealne wykończenie schodów. Stają się one elementem wystroju wnętrza, a nie tylko zwykłym ciągiem komunikacyjnym. Nasza technologia sprawia, że schody z powłokami Floorsky nie tylko pięknie wyglądają i nadają wnętrzu charakteru, ale również są trwałe, bezpieczne i łatwe w codziennym użytkowaniu.

Efektowna aranżacja

W nowoczesnych aranżacjach schody często wpisane są w przestrzeń użytkową, dlatego ważny jest ich spójny design z pozostałymi elementami wystroju wnętrza, takimi jak podłogi i ściany. Dekoracyjny aspekt schodów idealnie podkreślają powłoki Floorsky! Dzięki możliwościom wyboru struktury i optyki powłok, są one dopasowane do całości realizacji.

Bezkompromisowa funkcjonalność

Powłoki Floorsky nadają schodom eleganckiego szyku, a bezspoinowe wykończenie sprawia, że są funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Zastosowane w powłokach Floorsky polimery nie przyciągają kurzu, są również plamoodporne i wodoodporne. Mimo efektownego połysku możliwego do uzyskania, schody Floorsky są całkowicie bezpieczne!

Perfekcyjny efekt

Niezależnie od momentu, w którym zdecydujesz się na pokrycie schodów powłoką Floorsky, zrobimy to perfekcyjnie. Nasza technologia ręcznej aplikacji pozwala na osiągnięcie wyjątkowego efektu wizualnego i precyzyjnego pokrycia każdego stopnia. Zastosowanie technologii Floorsky na schodach to również łatwy i szybki sposób na odnowienie istniejących już schodów i odświeżenie wnętrza.

Zobacz nasze realizacje

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Chcesz zobaczyć przykładowe posadzki
i porozmawiać o możliwościach aranżacji?
Odwiedź nas w showroomie!

ul. Pukowca 15
40-847 Katowice

Zadzwoń i umów się na spotkanie:
tel.: +48 662 123 405
tel.: +48 728 523 544

kontakt@floorsky.pl

Szukasz dodatkowych informacji, potrzebujesz porady lub nie wiesz jaki rodzaj podłogi z betonu będzie najlepszy dla Twojego wnętrza? Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację telefoniczną. W jej trakcie będziemy chcieli lepiej poznać Twoje potrzeby, aby móc zaproponować Ci rozwiązanie „szyte na Twoją miarę”.