Floorsky to marka, którą stworzyliśmy na bazie naszego

ponad 20-letniego doświadczenia w branży architektonicznej i budowlanej.

Pasja i kreatywność...

…wyznaczyły nam drogę poszukiwań powłoki idealnej, która sprawdza się na podłogach, na schodach, na ścianach i jako unikalna powłoka na meblach. Metodą doświadczeń i prób materiałowych wypracowaliśmy własną, unikatową technologię, która sprawdza się w wielu rodzajach wnętrz.

Floorsky jest wielowarstwową powłoką cementowo-żywiczną o strukturze mikrobetonu, co sprawia, że wpisuje się idealnie w nowoczesny, designerski wystrój wnętrz. Ciągłe śledzenie najnowszych trendów w architekturze wnętrz i nasza praktyczna wiedza sprawiają, że stawiając na Floorsky masz pewność, że wystrój pomieszczeń w Twoim domu lub w firmie będzie niepowtarzalny i idealnie wkomponowany w wybrany przez Ciebie styl.

Floorsky to podłogi, ściany i meble dla wymagających

Jeżeli tradycyjne materiały wykończeniowe nie spełniają Twoich oczekiwań, a poszukujesz tego, co wyjątkowe i niepowtarzalne – Floorsky jest odpowiedzią na takie właśnie potrzeby.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wiele czasu i uwagi poświęcamy rozmowom – o oczekiwaniach, marzeniach i wizji, jaką będziemy realizować. Wspólnie udajemy się w podróż, na której końcu jawi się wnętrze w Twoim stylu i charakterze!

Trwałe i bezpieczne powłoki

Współpracując z nami masz pewność niepowtarzalności efektu końcowego, trwałości użytych materiałów i bezpieczeństwa osób przebywających we wnętrzach. Opracowana przez nas technologia bazuje na materiałach mineralnych, które nie wydzielają szkodliwych substancji i są bezpieczne dla alergików.

Dzięki ścisłej współpracy z projektantami, architektami wnętrz i wykonawcami, inwestorzy mogą mieć pewność, że zostaną spełnione warunki techniczne dla realizacji Floorsky.

Zobacz nasze realizacje

Zaufali nam

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Chcesz zobaczyć przykładowe posadzki
i porozmawiać o możliwościach aranżacji?
Odwiedź nas w showroomie!

ul. Pukowca 15
40-847 Katowice

Zadzwoń i umów się na spotkanie:
tel.: +48 662 123 405
tel.: +48 728 523 544

kontakt@floorsky.pl

Szukasz dodatkowych informacji, potrzebujesz porady lub nie wiesz jaki rodzaj podłogi z betonu będzie najlepszy dla Twojego wnętrza? Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację telefoniczną. W jej trakcie będziemy chcieli lepiej poznać Twoje potrzeby, aby móc zaproponować Ci rozwiązanie „szyte na Twoją miarę”.