fbpx

Podłogi Floorsky

Bezspoinowe posadzki Floorsky to wymiar designu idealnie wpisującego się w najnowsze trendy w wystroju wnętrz. Wielowarstwowe podłogi cementowo-żywiczne mają strukturę mikrobetonu, a jednocześnie są ciepłe i trwałe.

Trwałe i bezpieczne

Posadzki Floorsky spełniają najwyższe standardy dotyczące plamoodporności. Jednocześnie są wodoodporne i nie odbarwiają się pod wpływem  promieniowania UV. Zastosowanie naturalnych materiałów mineralnych powoduje, że nie wydzielają one szkodliwych substancji, są bezpieczne dla alergików, dzieci i zwierząt.

Wiele możliwości aranżacji

Dzięki jednolitej powierzchni Floorsky możemy optycznie powiększyć przestrzeń, a możliwość zastosowania naszej technologii również na zewnątrz doskonale sprawdza się w aranżacji tarasów. Stają się one wówczas przedłużeniem spójnej przestrzeni domu.

Floorsky można zastosować również na schodach, które zyskują na estetyce wykończenia, a dzięki zastosowanym polimerom, łatwo je utrzymać w czystości. Schody Floorsky stają się pięknym elementem wystroju wnętrza, a nie jedynie ciągiem komunikacyjnym.

Dla trwałości efektów

Już na etapie projektowania wnętrz pomagamy w przygotowaniu podłoża pod zastosowanie posadzki Floorsky. Ustalamy położenie instalacji (pętli grzewczych w ogrzewaniu podłogowym) i rozkład dylatacji. Współpraca z inwestorem na tym etapie pozwala na wykonanie podłoża odpowiadającego wymogom technicznym posadzek Floorsky i uniknięcie późniejszych poprawek.

Zobacz nasze realizacje

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania