fbpx

Ściany – niezwykłe wnętrza

Sprawdzają się w każdym wnętrzu

Floorsky idealnie sprawdzają się w strefach mokrych, takich jak łazienki i kuchnie. Dzięki wodoodporności powłok, łączymy walory estetyczne pomieszczeń z ich funkcjonalnością.

Ściany cementowo-żywiczne są łatwe do utrzymania w czystości, nie wymagają też specjalnych środków chemicznych do czyszczenia.

Ten sposób wykończenia wnętrz jest również idealną alternatywą dla powłok malarskich w budynkach użyteczności publicznej. Floorsky są praktycznie niezniszczalne, dzięki czemu nie wymagają renowacji po dłuższym okresie użytkowania. Ściany nabierają indywidualnego charakteru i są prawdziwą ozdobą takich wnętrz.

Wiele możliwości aranżacji

Dzięki jednolitej powierzchni Floorsky możemy optycznie powiększyć przestrzeń, a możliwość zastosowania naszej technologii również na zewnątrz doskonale sprawdza się w aranżacji tarasów. Stają się one wówczas przedłużeniem spójnej przestrzeni domu.

Floorsky można zastosować również na schodach, które zyskują na estetyce wykończenia, a dzięki zastosowanym polimerom, łatwo je utrzymać w czystości. Schody Floorsky stają się pięknym elementem wystroju wnętrza, a nie jedynie ciągiem komunikacyjnym.

Niepowtarzalne aranżacje

Floorsky to powłoki, które sprawdzają się nie tylko na podłogach. Nasza technologia pozwala na aplikację ich na ścianach. Projektowane indywidualnie ściany sprawiają, że pomieszczenia nabierają wysublimowanego charakteru, a efekt betonowych ścian wpisuje się w designerskie trendy wystroju wnętrz.

Floorsky jest materiałem, który dzięki wielowarstwowej ręcznej aplikacji nie jest praktycznie powtarzalny. Mazy i struktury, które są finalnym efektem, to prawdziwie artystyczne wykończenie ścian.

Zobacz nasze realizacje

Wybierz się w podróż po ścianach Floorsky...

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania